Movies
Ratings
38
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5