Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5