Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 1.0