Titles you rated
The HolidayRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0