Movies
Ratings
139
SecretRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Beethoven's 2ndRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5