Movies
Ratings
81
War of the WorldsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- Battle of Demons 3Rated ★ 4.5
- 華鬼2:麗二×もえぎRated ★ 3.0
- 華鬼1: 華鬼X神無Rated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0