Movies
Ratings
200
Knives OutRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
JokerRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5