Movies
Ratings
46
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0