Titles you rated
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 2.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
MirrorRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0