Movies
Ratings
1293
Mr. NobodyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
RinguRated ★ 0.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
LionRated ★ 3.0