Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- PapaRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Last PresentRated ★ 1.0
BoltRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0