Movies
Ratings
145
BraveRated ★ 4.0
9Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0