Movies
Ratings
242
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0