Movies
Ratings
131
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5