Titles you rated
Black MoneyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0