Movies
Ratings
189
PrometheusRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0