Movies
Ratings
26
Blood DiamondRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0