Movies
Ratings
67
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Benny's VideoRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 1.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 1.5