Movies
Ratings
290
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Silver SkatesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0