Movies
Ratings
86
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0