Movies
Ratings
192
Panic RoomRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0