Titles you rated
The MummyRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0