Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0