Movies
Ratings
101
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5