Titles you rated
No BreathingRated ★ 1.5
LegendRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
RedRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5