Movies
Ratings
23
The NeighborsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
HerculesRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Memphis BelleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0