Movies
Ratings
197
Black SwanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 4.0