Titles you rated
Innocent ThingRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0