Movies
Ratings
50
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0