Titles you rated
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0