Movies
Ratings
112
Sea FogRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 1.0
Cool RunningsRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0