Movies
Ratings
137
Paris, TexasRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0