Movies
Ratings
100
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0