Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 1.0