Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Talking Architecture, City: HallRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0