Titles you rated
Cold EyesRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0