Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
The ScentRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5