Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0