Titles you rated
The NeighborsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5