Movies
Ratings
37
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 4.0