Movies
Ratings
232
Man on a LedgeRated ★ 3.5- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0