Movies
Ratings
707
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0