Movies
Ratings
330
Total EclipseRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 3.5
It Happened One NightRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0- With or Without YouRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 4.0