Movies
Ratings
100
The GodfatherRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Girl by GirlRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5