Movies
Ratings
136
ParasiteRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
BlockersRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0