Movies
Ratings
17
SunnyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
All About My WifeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5