Movies
Ratings
39
Train to BusanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0