Movies
Ratings
52
PixelsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5