Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0