Titles you rated
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5